Ainult vajalikud keeleteadmised ja tööalane sõnavara

Keeltekool
Jutukas Papagoi
Estonia pst.5a, Tallinn
Keeltekooli Jutukas Papagoi OÜ
ajalugu ning missioon

Keeltekool Jutukas Papagoi OÜ on varem tegutsenud Tallinna Erateeninduskooli baasil. Tallinna Erateeninduskool on Eesti haridusteenuste turul edukalt tegutsenud juba 20 aasta jooksul, kui üks parim ametialast koolitus pakkuv erateeninduskool. Keelekoolituste suure nõudluse tõttu on Keeltekool Jutukas Papagoi OÜ eraldunud Tallinna Erateeninduskoolist ja tegutseb iseseisva üksusena.
Kõik meie õppeprogrammid on välja töötatud koostöös erinevate valdkonna spetsialistidega, arvestades iga ametiala ( juuksurid, floristid, kelnerid, kokad jne.) keelelist sõnavara. Iga koolitusel pakume ainult konkreetse ametiga seotud sõnavara ja vajalikud suhtlemisvariandid ilma liigse informatsioonita
Peale koolituse läbimist, Teie ees avanevad parimad ja uued võimalused oma karjääri ülesehitamisel. Uued keeleteadmised annavad Teile võimaluse laiendada oma suhtlusringkonda, reisida, avastada uusi professionaalseid väljakutseid, leida endale uusi kliente ja nautida elu selle parimas väljenduses.

«Sa ei saa kunagi ühte keelt mõista, kui sa ei mõista vähemalt kahte» — Joffrey Wilans
Meie eelised
Me hoolitseme oma õppijate eest
Ainult kasulik
Spetsialiseeritud koolituste peamise fookusi all on kõne, mida on vaja osata nii igapäevaelus kui ka tööelus. Oma koolituste korraldamisel oleme eraldanud ametilast sõnavara kõnekeelest kuna ametialase sõnavara selgeks õppimisel ja selle igapäevasel kasutamisel liituvad kõnekeele teadmised iseenesest.
Õppetunnid väikestes rühmades
Meie koolitustel osutatakse Teile nii palju tähelepanu, kui on vaja selleks, et saaksite õpitud võõrkeeles suhtlema hakata.
Mitmekülgne õpetus
Meie koolitustel kasutatakse palju audio -ja videomaterjale. Seetõttu, ei pea te lisamaterjale ostma. Koolituse lõpus saate kaasa sõnastiku ametialase sõnavaraga.
Ainult arusaadav ja vajalik sõnavara
Meie programmid on välja töötatud koostöös erinevate valdkonna spetsialistidega, arvestades iga ametiala ( juuksurid, floristid, kelnerid, kokad jne.) keelelist sõnavara. Iga koolitusel pakume ainult konkreetse ametiga seotud sõnavara ja vajalikud suhtlemisvariandid ilma liigse informatsioonita.


Miljonid räägivad inglise keelt.
Laienda oma silmaringi.
Õppeprogramm ja suunad
14. märts on emakeelepäev
Meie keeltekooli koolituste eesmärk on erinevate ametite ja töövaldkondadele spetsialiseeritud sõnavara oskuslik kasutamine õppija poolt. Koolituse käigus õppijad saavad kõige vajalikuma.
Keeltekool Jutukas Papagoi OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi partner.
Koolitajad
Oma ala professionaalid.
Optimistlikud ja sihikindlad.
Galina Lvova
Inglise keel
Galina Lvova lõpetas Peterburi Ülikooli , saksa filoloogia, inglise keele ja kirjanduse õpetaja erialal. Omab magistrikraadi. Juba rohkem kui 30 aastat on ta õpetanud nii täiskasvanuid, kui ka kooliõpilasi, alates nulltasemest kuni keele vaba valdamiseni. Majandus-, äri- ja raamatupidamisalaste koolitusprogrammide autor. Õpetab läbirääkimiste tehnikaid, ärikirjavahetust välispartneritega, resümee ja kaaskirja koostamist. Oskab leida individuaalse lähenemise iga õpilasele.
Olga Teterez
Inglise keel
Keeleteaduse magister ja professionaalne tõlkija. Kogenenud õpetaja ning 6. kategooria andragoog. Olga on alustanud õpetama Inglise keelt veel ülikoolis õppimise aastatest ning on edukalt ületanud «12 aastat eriala» psühholoogilise künnise. Olga on lõpetanud Eesti Diplomaatide Kooli rahvusvaheliste suhete erialal ja on Euroopa integratsiooni ekspert, ühiskonnategelane ning aktiivse tsiviilpositsiooniga isik. Tänu Olga professionaalsusele kindlasti muutuvad Teie kohtumised inglise keelega «suurepärase sõpruse alguseks» ning lõppevad keele vaba valdamisega, mis on nii vajalik tänapäevaelus.
Veera Jefremova
Eesti ja vene keel
Suurepärane pedagoog ja oma ala meister, kellel on enam kui pool sajandit tööalast kogemust eesti ja vene keele õpetamisel. Veera Jefremova lõpetas Taru Ülikooli 1966. aastal vene keele ja kirjanduse erialal. Aastal 1996, omandas ta Tallinna Pedagoogika Instituudis teise keeleteadusliku hariduse, saades eesti keele diplomeeritud õpetajaks. Ta teab ja oskab õpetada ka neid, kes peavad end võimetuks keeleõppes ning neid, kes aktiivselt osutavad õppimisele sisemist vastupanu. Veera Jefremova on meie Keeltekooli vanim töötaja, ta on alustanud meiega koostööd Tallinna Erateeninduskooli raames alates 1999. aastast.
Liia Hokkanen
Soome keel
Tallinna Pedagoogikaülikooli andragoogika magister, õpetaja ning 6. kategooria andragoog. Paljude metoodiliste -ja haridusprogrammide autor. Liial on 15-aastane juhtimiskogemus Eesti haridusasutustes. Kogenenud soome keele õpetaja. Rahvusvaheliste pedagoogika konverentside aktiivne osaleja. Eesti Atesteerimiskomisjoni liige. Projekti «Tegus algus!» koordinaator.
Siit saab algata Teie edu teekond.
Siin saate registreerida ennast esimesele õppetunnile. Esimene õppetund on tasuta.
Meie keeltekoolis on võimalik maksta osamaksetena ja osaleda koolistustel Eesti töötukassa vahendusel.
Kui teil on küsimusi, võtke julgelt meiega ühendust
Estonia pst.5a, Tallinn
jutukaspapagoi@gmail.com
+372 5455 5888
Registreeru meie koolitustele!
Ees ja perekonnanimi
Isikukood või kliendi number (Eesti töötukassa kliendi puhul)
Teie e-posti aadress
Teie telefoninumber
Klõpsates nupule Te nõustute isikuandmete töötlemisega ja Keeltekooli Jutukas Papagoi OÜ privaatsuspoliitikaga.
Made on
Tilda