Ainult vajalikud tööriistad ning leksika

Keeltekool
Jutukas Papagoi
Estonia pst.5a, Tallinn
Kooli ajalugu ning missioon
Varem kuulusime Tallinna Erateeninduskooli, mis on 17. aasta jooksul edukalt tegutsenud Eesti haridusteenuste turul. Programmid on litsentseeritud Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt.

Keelekursuste suure nõudluse tõttu on Jutukas Papagoi keeltekool muutunud Tallinna Erateeninduskooli iseseisvaks üksuseks.

Õppeprogrammid on välja töötatud koos erinevate valdkondade spetsialistidega (juuksurid, kelnerid, floristid, kokad jne).

Just sellepärast iga kursus pakub ainult konkreetset sõnavara ilma liigse informatsioonita.

Teie ees avanevad uued horisondid ning Teie saate kergesti lühiajal karjääriredelil üles ronida.

Sest keeleoskus võimaldab teil areneda professionaalselt, reisida, koolitada, leida uusi kliente, osaleda rahvusvahelistel võistlustel.
«Sa ei saa kunagi ühte keelt mõista, kui sa ei mõista vähemalt kahte» — Geoffrey Willians
Eelised
Me hoolitseme oma õpilaste eest
Ainult kasulik
Spetsialiseeritud kursused keskenduvad kõne peal, mis on vajalik igapäevases ning tööelus. Leksikon on jagatud kasulikuks ja mitte vajalikuks, viimasega ei hakka Teid kool piinama.
Väikerühmade õppetunnid
Teile pööratakse just nii palju tähelepanu, kui on vaja selleks, et Teie hakkaksite võõrkeeles rääkima.
Mitmekülgne õpetus
Meil on palju heli ja video materjale. Seetõttu ei pea te lisamaterjale ostma. Kursuse lõpus saate endale spetsialiseeritud sõnavaraga sõnastikke.
Arusaadav ja vajalik sõnavara
Programmid on välja töötatud koostöös erinevate valdkondade spetsialistidega - juuksurid, kokad, pagarid, floristid, klienditeenindajad. Arvesse on võetud tööalane sõnavara.
Miljonid räägivad inglise keelt.
Laienda oma silmaringi.
Õppeprogramm ja suunad
Sõbralik kogukond pideva keele praktika jaoks
Keeltekool töötab erinevate valdkondade spetsialiseeritud sõnavaraga. Õppijad saavad ainult vajalikke materjale.
Keele taseme eksamiks ettevalmistamine
Keeltekool Jutukas Papagoi OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
Õpetajad
Oma ala professionaalid.
Entusiastlikud ja sihikindlad.
Galina Lvova
Inglise keel
Galina Lvova lõpetas Peterburi ülikooli saksa filoloogia erialal, inglise keele ja kirjanduse õpetaja erialal. Omab magistrikraadi. Juba rohkem kui 30 aastat ta on õpetanud nii täiskasvanuid kui kooliõpilasi alates nulltasemest. Majandus-, äri- ja raamatupidamisalaste erialade koolitusprogrammide autor. Õpetab läbirääkimiste tehnikaid, ärikirjavahetust välispartneritega, resumee ja kaaskirja koostamist. Leiab iga õpilase jaoks sobiva lähenemise.
Olga Teterez
Inglise keel
Keeleteaduse magister, professionaalne tõlkija. Õpetaja — andragoog 6. kategooria. Inglise keele on alates ülikooli aastatest õpetanud ning on siiani "12 aastat erialas" psühholoogilise künnise ületanud. Ta on lõpetanud Eesti Diplomaatide Kooli, rahvusvaheliste suhete ja Euroopa integratsiooni ekspert, ühiskonnategelane ning aktiivse tsiviilpositsiooniga isik. Tänu Olga professionaalsusele kindlasti muutuvad teie kohtumised inglise keelega "suurepärase sõpruse alguseks" ning lõppevad kindla keele valdamisega, mis on nii vajalik tänapäevaelus.
Veera Jefremova
Eesti ja vene keel
Pedagoog, kellel on enam kui pool sajandit kogemust, suurepärane meister eesti ja vene keele õpetamisel. 1966. aastal lõpetas ta Tartu Ülikooli vene keele ja kirjanduse erialal ning 30 aastat hiljem sai ta Tallinna Pedagoogika Instituudis teine keeleteaduslik haridus, saades eesti keele diplomeeritud õpetajana. Ta teab, kuidas õpetada isegi neid, kes peavad end võimetuna keeli õppima ning neid kes aktiivselt õppimisele vastupanu osutavad. Meie kooli vanim töötaja, kes on töötanud Tallinna Erateeninduskoolis alates 1999. aastast.
Liia Hokkanen
Soome keel
Tallinna Pedagoogikaülikooli andragoogika magister, õpetaja-andragoog 6. kategooria. Metoodiliste ja haridusprogrammide autor. Liial on 15-aastase juhtimiskogemus Eesti haridusasutustes. Soome keele õpetaja. Rahvusvaheliste pedagoogika konverentside aktiivne osaleja. Eesti Atesteerimiskomisjoni liige. Projekti "Tegus algus!" koordinaator.
Siit algab Teie tee eduni.
Te saate end registreerida esimesele õppetunnile. Esimene õppetund on tasuta.
Meil saab maksta osamaksetena.
Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust
Estonia pst.5a, Tallinn
jutukaspapagoi@gmail.com
+372 5455 5888
Registreeru koolitusele!
Ees ja perekonnanimi
Sisestage isikukood või kliendi number (Eesti töötukassa klient)
Teie e-post
Teie telefoninumber
Klõpsates nupule Te nõustute isikuandmete töötlemisega ja nõustute privaatsuspoliitikaga.
Made on
Tilda