Meie koolist
Jutukas Papagoi on atmosfääriline keeltekool, mis aitab teil avada uusi silmaringi ja hõlpsalt lühikese aja jooksul karjääriredelil üles tõusta.

Kõik meie õppeprogrammid on välja töötatud koostöös erinevate valdkonna spetsialistidega, arvestades iga ametiala (juuksurid, floristid, kelnerid, kokad jne.) keelelist sõnavara. Iga koolitusel pakume ainult konkreetse ametiga seotud sõnavara ja vajalikud suhtlemisvariandid ilma liigse informatsioonita.

Uued keeleteadmised annavad Teile võimaluse laiendada oma suhtlusringkonda, reisida, avastada uusi professionaalseid väljakutseid, leida endale uusi kliente ja nautida elu selle parimas väljenduses.

Keelte õppimine on meie juures lihtne, huvitav ja kiire! Registreeru tasuta proovitunnile ja veendu ise.

Õppejõud
Kõiki kursusi juhivad kogenud õpetajad, mis võimaldab teil keelt täielikult õppida ja muudab teie õppimise võimalikult mugavaks ja tõhusaks.
Olga Teterez
Inglise keel
Keeleteaduse magister ja professionaalne tõlkija. Kogenenud õpetaja ning 6. kategooria andragoog. Olga on alustanud õpetama Inglise keelt veel ülikoolis õppimise aastatest ning on edukalt ületanud «12 aastat eriala» psühholoogilise künnise. Olga on lõpetanud Eesti Diplomaatide Kooli rahvusvaheliste suhete erialal. Tänu Olga professionaalsusele kindlasti muutuvad Teie kohtumised inglise keelega «suurepärase sõpruse alguseks» ning lõppevad keele vaba valdamisega, mis on nii vajalik tänapäevaelus.
Veera Jefremova
Eesti ja vene keeled
Suurepärane pedagoog ja oma ala meister, kellel on enam kui pool sajandit tööalast kogemust eesti ja vene keele õpetamisel. Veera Jefremova lõpetas Taru Ülikooli 1966. aastal vene keele ja kirjanduse erialal. Aastal 1996, omandas ta Tallinna Pedagoogika Instituudis teise keeleteadusliku hariduse, saades eesti keele diplomeeritud õpetajaks. Ta teab ja oskab õpetada ka neid, kes peavad end võimetuks keeleõppes ning neid, kes aktiivselt osutavad õppimisele sisemist vastupanu.
Tatjana Ivanova
Vene keel
Filoloog - vene keele spetsialist, vene keele kui võõrkeele (RFL) õpetaja, kellel on inglise keele oskus. Tal on paljude aastate pikkune edukas töökogemus võõrkeelte üliõpilastega kogu maailmast Venemaa ja teiste riikide ülikoolides. Õpikute ja artiklite autor, sertifitseeritud TORFL-i testija, armastab oma tööd, teab, kuidas klassiruumis meeldivat õhkkonda luua ja õpilasi huvitada.
Jаson Dunning
Vestlusklubi
Jason is from the small city of Northampton, Massachusetts and has been living in Tallinn for over 20 years. From teaching English at Rocca al Maare and VHS to private classes, the cruise industry, bars and night clubs, restaurants to hotel management, he has been interacting with people from all over the world through English. The goal is helping others with expanding their abilities through fun conversations about almost any topic out there.
Made on
Tilda